"Klima Nord" Głęboczek

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-04-22 11:08:02

 Arkadio

Użytkownik

11019659
Call me!
Skąd: Czerwonak
Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Sprawy sportowe

Jak w temacie:

Tutaj możemy podzielić się opinią co do samej naszej gry (organizacji). Co do ustawienia się, przypisaniu do pozycji (kto kogo widzi na danej pozycji).
To ma nam pomóc więc nie krępujcie się i piszcie co na wątrobie leży.


Ja z moich obserwacji zauważyłem że jest u nas bardzo źle kondycyjnie. Poza Walusiem, Dawidem i Kacprem tak tak chłopaki o Was mówię. Sam osobiście widzę po sobie że jest brak epy. Ale to można poprawić tylko każdy sam musi chcieć.

Następnie przerażająca jest ta cisza na boisku. Kurde dzieciaki więcej przeklinają w podstawówce na WF. A u nas nic zero reakcji. Ani pozytywnej ani tej złej która jeszcze bardziej powinna motywować jak nie idzie. Trzeba zacisnąć zęby i jazda. Krzyknąć, koledze głupie czas,plecy. Wtedy każdy wie że może liczyć na kolegę z boku i tak tworzy się monolit.

Patrząc na nasz skład  TO WCALE NIE JEST TAK ŹLE.

Tylko trzeba to przełożyć teraz na boisko. Odpowiednio poustawiać ludzi, założyć jakieś ustalenia taktyczne i klepać to. Taktykę ustala się pod ludzi jakimi się dysponuje nigdy nie odwrotnie.

hej hej Głęboczek

Offline

 

#2 2011-04-22 17:44:29

hampel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sprawy sportowe

- rozmawiajmy ze sobą w trakcie gry!!!!!!!!!!
- poznajmy swoje imiona i ksywy
- asekurujmy się i przesuwajmy razem
- pokazujcie się do gry
- jeżeli ktoś nie ma epy niech da sygnał 3 minuty wcześniej że będzie chciał zmiany ( są lotne )
- ustalmy kto gra na jakich pozycjach bo jest zamieszanie!
- bądźmy bardziej agresywni i przede wszystkim wybiegajmy do tych piłek na pełnej kurwie z przeświadczeniem i okrzykiem moja

Czyli więcej zaangażowania i dobrego nastawienia, a będzie dobrze.

Ostatnio edytowany przez hampel (2011-04-26 18:51:56)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gastrofaza.pun.pl www.leicester.pun.pl www.motoon.pun.pl www.eaa.pun.pl www.wgsp.pun.pl